Jazzlaarsjes leer | splitzool hoog model | zwart of wit

€49.95  €39.99
Korting: 20%

Maak keuze:


Ontdek onze veelzijdige collectie jazzschoenen bij BalletKledingWinkel.com. Onze zwarte jazzlaarzen in leer met veters zijn nu verkrijgbaar in een elegant wit ontwerp! Deze witte jazzlaarsjes zijn bijzonder geliefd bij (carnavals)groepen voor gardedansen.

Deze jazzlaarzen zijn uitgerust met een chroom suède zool, die optimale grip en flexibiliteit biedt tijdens het dansen. De zwarte jazzboots hebben een strakke zwarte buitenzool zonder enige opdruk, terwijl de witte jazzlaarsjes een volledig witte zool zonder enige markering hebben.

Of je nu de voorkeur geeft aan een opwaarts of omgeslagen draagstijl, onze jazzlaarzen passen zich gemakkelijk aan jouw voorkeur aan. Het zachte en flexibele leer zorgt voor een comfortabele pasvorm, en dankzij de splitzool kun je moeiteloos je voeten strekken.

Waarom kiezen voor onze jazzlaarzen?

Verkrijgbaar in zowel wit als zwart
Gemaakt van soepel leer voor ultiem comfort
Uitgerust met een handige splitzool
Een populair model voor dansliefhebbers van alle leeftijden

Let op: Bij het kiezen van je maat, raden we aan om je normale schoenmaat te selecteren, zelfs voor kinderen. Eventuele aanvullende informatie, zoals je huidige schoenmaat of voetbreedte, kun je toevoegen in het tekstvakje bij de kassa.

Als je op zoek bent naar een luxere optie, bekijk dan ons model met een rubberen zool 'Broadway'. Voor een lager model, verken ons assortiment jazzschoenen in het 'Oxford'-model in de categorie Jazzschoenen!

Kies vandaag nog voor comfort, stijl en kwaliteit met onze jazzlaarzen. Bestel nu en maak indruk op het podium!

danswinkelklantenservice